Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Günlük hayatımızın vazgeçilmez parçalarından birisi artık kesinlikle alışveriş yapmak diyebiliriz. Alışveriş yaparken ise doğru yerden alışveriş yapmak çok önemli.

Trendyol Ne Zaman Kuruldu?

Bu noktada ülkemizde 2010 yılından beri hizmet veren Trendyol bizim için en doğru ve güvenilir adreslerden birisi. Yaklaşık 30 Milyon ve 250 Bin satıcı hacmine sahip bu platform her geçen gün kendini geliştirerek yeni başarılara imza atmaya devam ediyor. Ayrıca Trendyol 2021 yılında aldığı yatırımlar ile yatırım değerlemesini 16,5 milyar dolara çıkararak Türkiye’nin ilk Decacorn şirketi olma unvanını kazandı. Decacorn olabilmek için yatırım değerlemesinin 10 milyar doları geçmesi gerekmektedir. Bu kadar başarının yanında tabii ki her yerde olduğu gibi doğal olarak satıcılar ve müşteriler arasında problemler yaşanması çok normal. Bu problemleri çözmek için ise müşteri hizmetleri sizin için hizmet vermekte. Bizlerde bugün size trendyol’a ait müşteri hizmetleri numarasını ve iletişim mail adreslerini paylaşacağız.

Trendyol Ne Zaman Kuruldu?

Trendyol Ne Gibi Hizmetler Veriyor?

Trendyol şu an 3 farklı alanda hizmet vermekte. Bunlardan ilki Trendyol Yemek, burada trendyol müşteri ve esnafı bir noktada buluşturarak hem insanların daha kolay erişim sağlamasına hemde esnafın daha kolay satış yapmasına olanak sağlıyor. İkinci hizmet alanı ise Trendyol Market, burada ise gıda sektöründen market ihtiyaçlarına kadar bir çok ürün zincir marketler tarafından trendyol güvencesi ile satışa sunulmakta. En son olan hizmetimiz ise Trendyolu asıl trendyol yapan şey tabii ki pazaryeri. Bu pazaryerinde 7’den 70’e bir çok kişi satış yapmakta ve gelir elde etmektedir. Sadece şahıs olarak değil bir çok ünlü markada bu pazaryerinde mevcut ve satış yapmakta. Ayrıca burada trendyol kendi markalarını da pazarlamaktadır. Trendyol Milla, Trendyol Man gibi markalar tamamen trendyola aittir. Fakat bu markalar 1 Ocaktan itibaren gelicek olan yeni e-ticaret kuralları ile trendyol üzerinden satılamayacaktır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Trendyol’un Türkiye’deki başarılarının yanı sıra yurtdışında da bir çok başarıya imza attığını söylemeden olmaz. Trendyol 100’den fazla ülkeye 80 milyonu aşkın ürün yelpazesi ile hizmet vermekte. Bunların arasında ofislerinin bulunduğu yerler şu şekildedir; Amsterdam, Berlin, Lüksemburg.

Trendyol müşteri hizmetleri numarası; 0 212 331 0 200

Trendyol destek maili; destek@trendyol.com

Trendyolda birer satıcı olmak istiyorsanız yapmanız gerekenler ise mağaza açmak için başvuru yapmak. Başvuru yapmadan önce yemek kategorisi üzerinden mi, trendyol market üzerinden mi veya direkt pazaryeri üzerinden mi satış yapmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Bu kararı verdikten sonra ise buraya tıklayarak başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz;

Benzer Yazılar

Vivense Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Alışveriş 3 hafta önce

Günümüz mobilya sektörünün liderlerinden olan Vivense’nin müşteri hizmetleri telefonunu sizlerle ”Vivense Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?” isimli yazımız ile yanıtlıyoruz. Vivense Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir? Vivense, başta mobilya ürünleri olmak üzere, ev ve ofis malzemeleri ve gereçleri ile ilgili de pek çok ürünü sizlerle sunmaktadır. Son dönemlerin en popüler mobilya markalarından biri olan Vivense ’den sizler de en kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Sadece ülkemizde değil, tüm dünya genelinde kullanılan ve tercih edilen ürünlerin resmi tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. 0850 480 25 35 no’lu numara üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Gerek müşteri memnuniyeti ve ürün çeşitliliği, gerekse uygun fiyat politikaları ile en popüler markalardan biri olarak tanınmaktadır. Vivense müşteri hizmetleri numarası sayesinde, markanın ürünleri hakkında tüm merak ettiğiniz bilgilere erişebilirsiniz. Vivense Çağrı Merkezi İletişim Numarası Nedir? Vivense markası, modern ev dekorasyonunda ihtiyaç duyulan tüm ürünleri müşterileri ile buluşturmaktadır. Ürünlerinin hepsi en az 2 yıllık garanti ile satışa sunulmaktadır. Profesyonel kurulum […]

A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Alışveriş 1 ay önce

Son günlerde en çok aranan sorgulardan biris olan ”A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?” sorusuna cevap veriyoruz. A101, Türkiye’nin 81 ilinde de faaliyet gösteren market zinciri olarak bilinmektedir. 2022 yılının sonu ile birlikte toplamda 12.000’in üzerinde mağaza ve şube sayısına ulaşmayı başarmıştır. Bünyesinde bulunan 70.000’den fazla çalışanı ile ülkemizin en önemli market kuruluşları arasında gösterilmektedir. A101 Müşteri Hizmetleri Türkiye’nin en önemli ve en büyük şirketleri arasında gösterilen A101, dünya genelinde de hızlı büyüyen ilk 10 perakende şirketleri arasında bulunmaktadır. A101, mağazalarının tüm ürünlerini çok ekonomik fiyatlara tüketiciler ile buluşmaktadır. Gerek kalite, gerekse ürün sayısı ve ekonomik fiyatları ile ülkemizin önde gelen market zincirlerindendir. Bulunduğunuz bölgedeki A101 şubesi ile iletişime geçmek için, A101 market müşteri hizmetleri numarası üzerinden temsilciler ile görüşebilirsiniz. A101’ e Nasıl Ulaşabilirim? A101 market zincirlerinin sloganı “Harca Harca Bitmez” olarak bilinmektedir. Son dönemlerde artan mağaza ve şube sayıları, düzenlemiş oldukları kampanyalar ve ürünleri ile popüler olmaya devam etmektedirler. […]

Flo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Alışveriş 1 ay önce

Flo markası, dünyanın en popüler ve en çok tercih edilen spor markalarını bir araya getirmektedir. Flo, herkesin tek bir mağaza bünyesinde daha konforlu ve daha kolay alışveriş yapabilmesini sağlamaktadır. Flo Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir? Flo mağazalarına gitmeden, ürünler hakkında bilgi almak veya siparişleriniz ile ilgili görüşmek için, Flo müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. 0850 290 33 56 iletişim numarası Flo müşteri hizmetleri numarası olarak bilinmektedir. Ülke genelinde 600 mağazaya sahip olan Flo mağazaları, her kesime ve her bütçeye hitap eden ürünleri ile ön plandadır. Lüks spor markalarının en çok tercih edilen ürünlerine Flo mağazalarından ulaşabilirsiniz. Spor giyim, aksesuar, ayakkabı ve çanta gibi ihtiyacınız olan tüm ürünlere tek bir mağaza bünyesinde ulaşmak istiyorsanız, Flo mağazaları ideal bir tercih olacaktır. Düzenli aralıklar ile sunmuş olduğu kampanyalar ve yeni ürün kategorileri ile en çok alışveriş yapılan mağazalar arasında yer almaktadır. Adidas, Nike, Puma ve Hummel gibi dünyaca ünlü spor markalarının, eski ve yeni sezon […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele