Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Günümüz dünyasının en önemli araçlarından birisi şüphesiz ki internet. İnternet öyle bir hâl aldı ki artık alışveriş yapmak bile tek bir tuşa bakıyor. Tabii ki burada internetin rolü ne kadar büyük olsa da diğer önemli rolü sahiplenen ise şüphesiz kargo firmalarıdır. Büyük bir özenle seve seve aldığımız ürünümüzün başına kötü olayların gelmesini istemiyorsak burada yapabileceğimiz tek şey güvenilir bir kargo firması ile çalışmak olacaktır.

Yurtiçi Kargo Ne Zaman Kuruldu?

Bu kargo firmaları arasında ülkemiz de kurulmuş olan ilk kargo firması olan Yurtiçi Kargo en iyi seçeneklerden birisidir. Yurtiçi kargo 1982 yılında Dr. İbrahim Arıkan tarafından kurularak ülkemizin ilk kargo firması olma unvanını taşımaktadır. Şuan da 18 bölge müdürlüğü, 33 aktarma merkezi, 1200’den fazla birimi, 20.000’in üzerinde çalışanı ve 6000’in üzerinde araç sayısı ile hizmet vermektedir.

Yurtiçi Kargo Ne Zaman Kuruldu?

Bu kadar kapsamlı ve büyük bir hizmet ağına sahip olan bir şirkette de her alanda olduğu gibi aksaklıklar elbette yaşanmakta. Bu sorunları çözmek için yine her platformda olduğu gibi tabii ki müşteri hizmetleri, müşteri temsilcisi hattı mevcut. Biz ise bugün size tam olarak bunları paylaşmak için buradayız.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Müşteri Hizmetleri numarası; 444 99 99

Yurtiçi kargo kurulduğu günden beri başarılara doymayarak 2023 yılında  Türkiye İtibar Akademisi tarafından gerçekleştirilen araştırma sonucu en itibarlı markalardan birisi olmuştur. Bu başarılarına sadece yurtiçinde değil yurtdışına verdiği hizmetler ile bir çok alanda devam ettirmekte.

Neden Yurtiçi Kargoyu Tercih Etmeliyiz?

Bunun en büyük nedenlerinden birisi kesinlikle ülkemizde 1982 yılında kurulmuş olan ilk kargo firması olmuş olmasıdır. Bunun yanı sıra ise verdiği hizmetler ile ülkemizde de gençler tarafından en güvenilir kargo şirketlerinden birisi olarak kabul görmekte. Bunun en büyük sebeplerinden birisi ise kesinlikle internet üzerinden yapılan alışverişlerde kargoların çok daha hızlı ve güvenilir şekilde teslim edilmesidir.

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri Hangi Aralıklarda?

Yurtiçi kargonun farklı kategorilerde çalışma saatleri değişmekte. Şubeden şubeye olan teslimatlar Pazartesi – Cuma 09:00 ve 18:00 arasında Hafta sonu ise sadece Cumartesi günleri 09:00- 17:00 arasındadır. Kapıdan şubeye olan teslimatlar ise Pazartesi – Cuma 09:00 ve 18:00 arasında Hafta sonu ise sadece Cumartesi günleri 09:00- 17:00 arasındadır.

Benzer Yazılar

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele