Müge Anlı ile Tatlı Sert İletişim Numarası Nedir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert İletişim Numarası Nedir?

Günümüz de televizyon izlemek artık bir aktivite olmaktan çıkıp bir çok kişi için ihtiyaç haline geldi desek sanırım yanlış olmaz. Çünkü tüm gününü evde geçiren ve hiç bir şey yapamayan insanların en büyük aktivitelerinden birisi şüphesiz ki televizyon izlemektir. Televizyon izlemek bu tür insanlara bir zamandan sonra artık iyi gelmeye başlıyor, çünkü kendilerini yalnız hissetmek yerine gerçek hayattan bir şeyler görerek bunlardan haberdar olabiliyor. Bunun için de en doğru programlardan birisi sanırım Müge Anlı ile Tatlı Sert programıdır.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı Nerede Çekiliyor?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının çekimleri Atv stüdyolarında yapılmaktadır. Çekimlerin yapıldığı stüdyonun adresi Yenibosna Merkez Mah. 2209. Sok. No: 10 İstanbul/Bahçelievler şeklindedir. Stüdyoya katılmak için öncesinde başvuru yapmanız gerekiyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Ne Zaman Başladı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayın hayatına 18 Ağustos 2008 yılında başlamıştır. Programın yayın hayatına başlamasının üzerinden tam 15 yıl geçti. Bugün ise gündüz kuşağında hafta içi en çok izlenen televizyon programlarından birisi olmakta. Programın bu kadar başarılı olmasının sebeplerinden birisi gerçek hayatta yaşanan olayların ele alınması ve bu sorunların program dışından izleyiciler tarafından da katkıda bulunarak çözülmeye çalışılmasıdır.

Müge Anlı ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 0212 354 43 25 ve 0535 365 52 52 numaralarından iletişime geçebilirsiniz. Programa ihbar da bulunmak için ise 0535 663 52 52 no’lu numarayı kullanabilirsiniz.

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. Şu an 50 yaşındadır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi bölümünden mezun olup Kadir Has Üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır. Eşi 2022 yılında evlendiği Şinasi Yüzbaşıoğlu’dur. Bir çocuğu vardır ve ismi Lidya Müge Akdağ’dır. Annesinin ismi Ayten Sevinç, babasının ismi ise İhsan Anlı’dır. Günümüzde aktif olarak Atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında sunucu olarak rol almaktadır.

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Hangi Saatlerde Yayınlanıyor?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün sabah saat 10:00’da Atv de izleyicileriyle buluşuyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına Nasıl Katılabilirim?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmak için iletişim numaraları üzerinden iletişime geçip size iletilen formu doldurup başvuru yapmanız gerekiyor. Bu forma ulaşmak için 0212 354 43 25 veya 0212 354 45 26 numaralı hatlardan iletişime geçebilirsiniz.

Diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz;

Benzer Yazılar

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele