Metro Turizm Otogar Telefon Numarası Nedir?

Metro Turizm Otogar Telefon Numarası Nedir?

Metro Turizm otogar telefon numarası nedir? Sorusuna cevap aramak için bu yazıdayız. Metro Turizm Günümüzde de ülke içerisinde şehirlerarası yolculukta en çok bilinen ve tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın seferleri ve otobüs saatleri hakkında bilgi almak için, Esenler Otogar Metro Turizm telefon numarası üzerinden temsilciler ile görüşebilirsiniz.

Metro Turizm Ne Zaman Kuruldu?

1992 yılında kurulmuş olan Metro Turizm, ülkemizin en popüler ve en çok tercih edilen şehirlerarası otobüs firması olarak bilinmektedir. “Aklınızda neresi varsa oraya Metro Var!” mottosu ile sektörde yerini koruyan Metro Turizm, ülke genelinde tüm il ve ilçelere otobüs seferleri düzenlemektedir.

Yurtdışında da pek çok ülkede taşımacılık hizmeti sunduğu bilinmektedir. İran, Azerbaycan, Gürcistan ve Arnavutluk gibi ülkelerde de hizmetlerini sürdürmektedir. Metro Turizm otobüs filosu içerisinde, 413 tanesi firmanın kendisine ait olan ve toplamda 1030 adet otobüsün yer aldığı bilinmektedir.

Müşterilerinin konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk yapmaları için farklı otobüs konseptleri ile hizmet vermektedir. Metro Class, Metro Süit ve Metro Kargo gibi hizmetleri mevcuttur.

Metro Turizm Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Ülkemizin en önemli ve en büyük karayolu taşımacılık şirketi olarak hizmet veren Metro Turizm, her ilde hizmet vermektedir. Metro Turizm sadece taşımacılık hizmetlerindeki kalite ile değil, müşteri hizmetleri ile de tüm yolcularının beklentilerini karşılayabilmektedir.

Metro Turizm Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Metro Turizm müşteri hizmetleri numarası üzerinden her ildeki temsilciler ile görüşebilir ve biletinizi ayırtabilirsiniz. Esenler Otogar Metro Turizm telefon numarası da İstanbul gidiş ve dönüş bileti hakkında bilgi almak için arayabileceğiniz iletişim kanallarından biridir.

Metro Turizm müşteri hizmetleri numarası 0850 222 34 55 olarak bilinmektedir. Çağrı merkezi numarasını 7/24 arayabilir ve aklınıza takılan konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Metro Turizm müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için, haftanın her günü ve günün her saati çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Yaşadığınız en küçük bir sorunu bile anında çözüme ulaştıran Metro Turizm müşteri hizmetleri ile dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

0850 222 34 55 iletişim numarasını her il veya ilçeden arayabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki Metro Turizm şubesine ulaşabilir veya biletiniz ilgili tüm sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Metro Turizm web sitesi üzerinden de yaşadığınız sorunlarla ilgili temsilciler ile görüşme şansınız bulunmaktadır. Site içerisindeki canlı destek hattını kullanabilirsiniz.

Esenler Otogar Metro Turizm telefon numarası sayesinde, İstanbul seferleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firma ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerini anında iletmek için, Metro Turizm müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’nin en çok yolcu taşıyan ve güvenilir otobüs firması olarak Metro Turizm, ilk sırada yer almaktadır. Her zaman konforlu, güvenilir ve ekonomik taşımacılık garantisi ile hizmetlerine devam etmektedir.

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Metro Turizm ile ilgili her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi iletmek için müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Esenler Otogar Metro Turizm telefon numarası sayesinde, İstanbul’dan düzenlenen veya İstanbul’a yapılan tüm seferler hakkında bilgi alabilirsiniz.

0850 222 34 55 numaralı müşteri hizmetleri numarasına dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Metro Turizm müşteri hizmetlerine anında bağlanarak, yaşadığınız tüm sorunlara en kısa sürede çözüm üretebilirsiniz.

Metro Turizm Şikayet Hattı Numarası Nedir?

Metro Turizm bilet, sefer veya herhangi bir konu ile ilgili yaşadığını aksilikleri müşteri hizmetleri ile paylaşabilirsiniz. Yolculuğunuz esnasında yaşadığınız sorunları, Metro Turizm’e iletmek için Metro Turizm şikayet hattını arayabilirsiniz.

Metro Turizm çağrı merkezi numarası 0850 222 34 55 numarasını arayabilir ve temsilciler ile görüşebilirsiniz. Oluşturduğunuz şikayetler hemen dikkate alınarak, en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz;

Benzer Yazılar

İstanbul Seyahat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

İstanbul Seyahat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir? Sorusu günümüzde sıkça sorulan bir sorudur, bizler ise bugün bu soruya yanıt vereceğiz. İstanbul Seyahat Ne Zaman Kuruldu? İstanbul seyahat firması, 1940 yılından itibaren müşterilerine şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermektedir. İlk seferini Giresun ve Samsun arasında düzenleyen firma günümüzde de binlerce kişinin tercih ettiği bir seyahat acentesi olarak bilinmektedir. Trakya bölgesinde hizmet vermeye ilk olarak 1975 yılında ve İstanbul ile Çorlu hattı arasında başlamıştır. 1975 yılında yine pek çok bölgede ve dış hatlarda da şehirlerarası taşımacılık hizmeti verdiği bilinmektedir. İstanbul seyahat firması, 2002 yılında şirket olarak daha kurumsal bir şekilde ve daha geniş bir turizm alanında faaliyet vermeye başlamıştır. Özellikle 2005 yılına gelindiğinde turizm sektöründe büyük bir atak yaptığı görülmektedir. Sadece şehirlerarası taşımacılık sektöründe değil, yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satma hizmetleri ile de tanınmaktadır. ETS turun yetkili acentesi olarak hizmet vermiştir. Günümüzde pek çok ilde satış ofisi ve yetkili bayiliği bulunmaktadır. İstanbul seyahatin […]

Köfteci Yusuf Telefon Numarası Nedir?

Köfteci Yusuf Telefon Numarası Nedir? Köfteci Yusuf, ülke genelinde et ve restoran sektöründe adını duyurmuş olan en önemli işletmelerden biridir. Pek çok ilde şubesi bulunan Köfteci Yusuf, çalışma hayatına 1996 yılında İznik’te başlamıştır. Sadece Türkiye genelinde değil, yurtdışında da pek çok ülkede şubeleri bulunmaktadır. Köfteci Yusuf Telefon Numarası Marka haline gelen Köfteci Yusuf, yurtdışında 3 farklı ülkede şubeleri ile et restoranı olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye genelinde 500’e yakın şube sayısına sahip olan Köfteci Yusuf, güler yüzlü personeli ile restoran sektörünün öncü isimleri arasında yer almayı başarmıştır. Bulunduğunuz ilde Köfteci Yusuf şubesi olup olmadığını merak ediyor veya şubeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, Köfteci Yusuf telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Köfteci Yusuf Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir? Birbirinden lezzetli yemekleri müşterilerine sunan ve son dönemlerin en popüler restoran zincirlerinden biri olan Köfteci Yusuf, pek çok ilde faaliyet göstermektedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam eden firmanın, kendine has konsepti pek […]

Ankara AŞTİ Telefon Numarası Nedir? – 2024 Güncel Numara

Ankara AŞTİ Telefon Numarası Nedir? Sorusuna yanıt veriyoruz. Ankara’da bulunan otobüs terminalinin ismi, AŞTİ olarak bilinmektedir. AŞTİ’nin açılımı, Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminalidir. AŞTİ, ülkemizdeki en büyük otobüs terminali olarak 1995 yılında hizmete girmiştir. Açıldığı günden bu yana daha fazla otobüs firmasını bünyesinde barındırmaya devam etmektedir. Ankara AŞTİ Telefon Numarası Ülkemizin 81 iline otobüs seferi düzenleyen pek çok seyahat acentesi, AŞTİ bünyesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Gün içerisinde çok sayıda otobüs seferi düzenlenen AŞTİ, ülkemizin dört bir yanına yolcu göndermekte ve yolcu kabul etmektedir. AŞTİ’nin geniş kapasitesi kadar mimarisi de ön plandadır. Ülkemizin en önemli mimarlarının ve heykeltıraşlarının bir arada tasarladığı AŞTİ, geniş alanı, konforlu hizmet sahası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara AŞTİ telefon numarası aracılığı ile dilediğiniz otobüs firmasına kısa sürede ulaşabilirsiniz. AŞTİ telefon numarası 0312 207 10 00 numarası üzerinden, terminalin müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. AŞTİ Çağrı Merkezi Numarası Nedir? Ankara iline gelmek veya şehirden farklı bir güzergaha gitmek için, otobüs […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele