Atv İletişim Numarası Nedir? – 2024 Güncel Numara

Atv İletişim Numarası Nedir? – 2024 Güncel Numara

Ülkemiz de televizyon sektörü yani dizi ve film sektörü oldukça yoğun ilgi gören bir hale gelmiştir. Hiç şüphesiz şu an her evde en az bir televizyon vardır, bazı evlerde ise televizyon sayısı birden fazla durumda. Televizyon sektörü bu kadar ilgi görürken tabii ki bunların arasında televizyon kanalları da nasibini almakta. Ülkemizde yer alan en büyük televizyon kanallarından birisi ki şüphesiz Atv‘dir.

Atv Nasıl Kuruldu?

Atv ülkemizde  Turkuvaz Medya Grubu bünyesi altında ülkemizde yayın yapan en büyük ulusal kanallardan birisidir. Atv 12 Temmuz 1993 yılında Dinç Bilgin tarafından kurulmuştur. Atv 2002 yılında Turgay Ciner tarafından kiralandı, ardından tekrar Turgay Ciner tarafından 2005 yılında tamamen satın alındı. Daha sonra ise 2007 yılında yapılan ihale sonucunda Atv Turkuvaz Medya tarafından satın alınmıştır.

Atv İletişim Numarası Nedir?

Atv müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için tek yapmanız gereken 0212 354 30 00 no’lu numaradan iletişime geçmektir. Bu numara Barbaros Bulvarı Cam Han No:153 balmumcu  Beşiktaş, İstanbul adresine aittir.

Atv'de En Çok Hangi Diziler İzleniyor?

Atv’de En Çok Hangi Diziler İzleniyor?

Atv 2023 yılının Ocak ayında yayınlamış olduğu program ve dizileri ile Kantar Medya tarafından yayınlanan listede bütün kategorilerde adını ilk sıraya yazdırmayı başardı. Bunların arasında ilk her gün hafta içi yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı oldu. Şüphesiz ki hafta içi bu programın evlerinde ki televizyonunda açmayan yoktur. Bu program gün geçtikçe öyle bir hal aldı ki bir çok insan yaşadığı programları Müge Anlı ile çözmeye başladı. Olayları gerçek hayattan birebir alınıyor olması ise bu programı başarılı kılan en büyük sebeplerden birisi olmalı kesinlikle.

Listenin ikinci kısmında ise yine benzer bir program gelmekte. Bu program ise Esra Erol’da. Buradaki genel mantığımız da Müge Anlı ile aynı, günlük hayattan olayların ele alındığı bir program. İnsanlarımız ekranda gerçek hayattan bir şey gördüğü zaman sanırım daha çok bağlanabiliyor bu iki programın arkasında yaşanan başarıyı bununla ilişkilendirebiliriz. Son olarak ise listede bir dizi yer alıyor. Bu dizi ise Ben Bu Cihana Sığmazam. Bu dizimiz şüphesiz salı günlerinin akşam saatlerinde izlenen en popüler dizilerden birisi.

Diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz;

Benzer Yazılar

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele