Has Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Has Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Has Turizm, Türkiye genelinde hizmet veren en köklü seyahat firmaları arasında yer almaktadır. Sadece şehirlerarası yolcu taşımacılığında değil, yük taşımacılığı sektöründe de öncü konumdadır.

Has Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Has Turizm, her yıl araç filosuna yenilenmiş ve daha da konforlu taşımacılık sunan araçları ilave etmektedir. 1977 yılında gerçekleştirmiş olduğu İstanbul bağlantılı Suriye’den Romanya’ya seferleri ile ülkemizde adını duyurmuştur. Ayrıca dünya taşımacılık tarihi için de bir ilk olarak kabul edilen Mısır seferlerine de ilk kez 1985 yılında başlamıştır.

1986 yılında ülkemizde düzenlenen hac organizasyonlarında sık sık yer almıştır. Has Turizm şirketi her sene kendi araç filosu dışında farklı araçları da kiralayarak, kutsal topraklar için hac seferleri düzenlemeye devam etmektedir. Özellikle kalabalık gruplar için düzenlenen hac seferlerinde, 3000’ü bulan otobüs sayıları ile büyük bir sorumluluk üstlenmektedir.

Bünyesinde çalışan 6000’e yakın şoför sayısı ile de ilk günden bugüne kadar, milyonlarca kişinin kutsal topraklara ulaşmasına aracılık etmiştir. Günümüzde de hac organizasyonları, şehirlerarası yolcuklar ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Has Turizm telefon numarası aracılığı ile müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve tüm seferleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Has Turizm Ne Zaman Kuruldu?

1952 yılında ilk seferini yapmaya başlayan Has Turizm firması, Antakya, Ceyhan, Adana, Mersin ve Tarsus arasında yolcu taşımacılığı yapmıştır. 1968 yılında ise, yurtdışında çalışmalarını başlatmışlardır.

Has Turizm Ne Zaman Kuruldu?

Yurtdışı çalışması ile olarak Lübnan’da başlayan Has Turizm, 1974 yılında ise Arabistan’da taşımacılık sektöründe yer almışlardır. Özellikle Arabistan’a yapılan uluslararası grup taşımacılığında 1975 yılında adını duyurmuştur.

Hac organizasyonları düzenleyen firma sadece ülkemizdeki hacca gitmek isteyenleri değil, Suriye bölgesindekileri de taşımıştır. Has Turizm günümüzde de yurtdışı ve yurtiçi taşımacılıkta en çok tercih edilen seyahat firmaları arasında yer almaktadır.

Has Turizm telefon numarası üzerinden temsilciler ile görüşerek, otobüs seferleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Has Turizm Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Özellikle Orta Doğu’da gerçekleştirmiş oldukları otobüs seferleri ile tanınan Has Turizm, ülkemizde her ilde ve pek çok ilçede de seyahatler düzenlemektedir. Has Turizm internet sitesi üzerinden firmaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz güzergah için biletinizi çevrimiçi olarak alabilir veya yerinizi kendiniz seçebilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir şekilde otobüs bileti almak için dilerseniz, Has Turizm telefon numarası ile müşteri hizmetleriyle de iletişim kurabilirsiniz. Has Turizm müşterilerine her zaman daha güvenli ve iyi bir hizmet vermek için sürekli aktif olan çağrı merkezi ağını da oluşturmuştur.

Has Turizm Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Aklınıza takılan konu hakkında görüşmek, bilet almak veya iptal etmek için Has Turizm müşteri temsilcileri ile bağlantı kurabilirsiniz. Has Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 755 04 27 olarak bilinmektedir.

Her türlü öneri, istek, şikayet veya taleplerinizi iletmek için müşteri temsilcisi hizmetlerini kullanabilirsiniz. Has Turizm müşteri hizmetleri çağrı merkezini hafta içi ve mesai saatleri içerisinde kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz ildeki otogar telefon numaraları üzerinden de Has Turizm şubeleri ile görüşebilirsiniz.

Ekonomik yolculuk yapmak ve güvenli bir şekilde dilediğiniz yere ulaşmak için Has Turizm ideal bir seçenek olacaktır. Güler yüzlü ve profesyonel olarak hizmet veren ekibi sayesinde, yolculuklarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Has Turizm Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Ülkemizin ulusal taşımacılık firması olarak bilinen Has Turizm, 81 il için de otobüs seferleri düzenlemektedir. Pek çok büyük firma ile birlikte çalışarak, yurtdışında da önemli yolcu taşımacılığı işleri gerçekleştirmiştir.

Çok geniş bir coğrafyaya hizmet sunan Has Turizm, ülkemizde müşteri hizmetleri alanında da kendini kanıtlamıştır. Hac organizasyonları, ülke içerisindeki otobüs seferleri veya yurtdışı bağlantıları hakkında bilgi almak için Has Turizm çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Has Turizm Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Farklı iletişim kanalları üzerinden de Has Turizm firması ile iletişime geçebilirsiniz. 0850 755 04 27 numarası üzerinden Has Turizm müşteri hizmetleri ile hızlı bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Hem konforlu ve güvenli, hem de ekonomik yolculuk deneyimi sunan Has Turizm, %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir.

Yolculuğunuz sırasında yaşadığınız en küçük bir problemi anında müşteri hizmetleri temsilcisine iletebilirsiniz. Has Turizm hizmetleri hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak veya bilgi almak için, Has Turizm telefon numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz;

Benzer Yazılar

İstanbul Seyahat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

İstanbul Seyahat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir? Sorusu günümüzde sıkça sorulan bir sorudur, bizler ise bugün bu soruya yanıt vereceğiz. İstanbul Seyahat Ne Zaman Kuruldu? İstanbul seyahat firması, 1940 yılından itibaren müşterilerine şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermektedir. İlk seferini Giresun ve Samsun arasında düzenleyen firma günümüzde de binlerce kişinin tercih ettiği bir seyahat acentesi olarak bilinmektedir. Trakya bölgesinde hizmet vermeye ilk olarak 1975 yılında ve İstanbul ile Çorlu hattı arasında başlamıştır. 1975 yılında yine pek çok bölgede ve dış hatlarda da şehirlerarası taşımacılık hizmeti verdiği bilinmektedir. İstanbul seyahat firması, 2002 yılında şirket olarak daha kurumsal bir şekilde ve daha geniş bir turizm alanında faaliyet vermeye başlamıştır. Özellikle 2005 yılına gelindiğinde turizm sektöründe büyük bir atak yaptığı görülmektedir. Sadece şehirlerarası taşımacılık sektöründe değil, yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satma hizmetleri ile de tanınmaktadır. ETS turun yetkili acentesi olarak hizmet vermiştir. Günümüzde pek çok ilde satış ofisi ve yetkili bayiliği bulunmaktadır. İstanbul seyahatin […]

Köfteci Yusuf Telefon Numarası Nedir?

Köfteci Yusuf Telefon Numarası Nedir? Köfteci Yusuf, ülke genelinde et ve restoran sektöründe adını duyurmuş olan en önemli işletmelerden biridir. Pek çok ilde şubesi bulunan Köfteci Yusuf, çalışma hayatına 1996 yılında İznik’te başlamıştır. Sadece Türkiye genelinde değil, yurtdışında da pek çok ülkede şubeleri bulunmaktadır. Köfteci Yusuf Telefon Numarası Marka haline gelen Köfteci Yusuf, yurtdışında 3 farklı ülkede şubeleri ile et restoranı olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye genelinde 500’e yakın şube sayısına sahip olan Köfteci Yusuf, güler yüzlü personeli ile restoran sektörünün öncü isimleri arasında yer almayı başarmıştır. Bulunduğunuz ilde Köfteci Yusuf şubesi olup olmadığını merak ediyor veya şubeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, Köfteci Yusuf telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Köfteci Yusuf Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir? Birbirinden lezzetli yemekleri müşterilerine sunan ve son dönemlerin en popüler restoran zincirlerinden biri olan Köfteci Yusuf, pek çok ilde faaliyet göstermektedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam eden firmanın, kendine has konsepti pek […]

Ankara AŞTİ Telefon Numarası Nedir? – 2024 Güncel Numara

Ankara AŞTİ Telefon Numarası Nedir? Sorusuna yanıt veriyoruz. Ankara’da bulunan otobüs terminalinin ismi, AŞTİ olarak bilinmektedir. AŞTİ’nin açılımı, Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminalidir. AŞTİ, ülkemizdeki en büyük otobüs terminali olarak 1995 yılında hizmete girmiştir. Açıldığı günden bu yana daha fazla otobüs firmasını bünyesinde barındırmaya devam etmektedir. Ankara AŞTİ Telefon Numarası Ülkemizin 81 iline otobüs seferi düzenleyen pek çok seyahat acentesi, AŞTİ bünyesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Gün içerisinde çok sayıda otobüs seferi düzenlenen AŞTİ, ülkemizin dört bir yanına yolcu göndermekte ve yolcu kabul etmektedir. AŞTİ’nin geniş kapasitesi kadar mimarisi de ön plandadır. Ülkemizin en önemli mimarlarının ve heykeltıraşlarının bir arada tasarladığı AŞTİ, geniş alanı, konforlu hizmet sahası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara AŞTİ telefon numarası aracılığı ile dilediğiniz otobüs firmasına kısa sürede ulaşabilirsiniz. AŞTİ telefon numarası 0312 207 10 00 numarası üzerinden, terminalin müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. AŞTİ Çağrı Merkezi Numarası Nedir? Ankara iline gelmek veya şehirden farklı bir güzergaha gitmek için, otobüs […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele